TRACEY DEVINE-SMITH

ASP GLOBAL AMBASSADOR

SVĚTOVĚ RENOMOVANÁ, MNOHÝMI CENAMI OCENĚNÁ KADEŘNICE

Tracey se stala ASP globální ambasadorkou v roce 2013. Vede semináře, módní přehlídky a prezentace po celém světě spolu s focením a asistováním při kreativním směřování značky. Tracey je pravidelnou účastnicí na velkých kadeřnických akcích a je velmi žádaná po celém světě. Fotografické kolekce Tracey získaly řadu ocenění a pravidelně se objevují v předních kadeřnických a obchodních titulech. Její úspěchy posilují pověst Tracey jako jedné z nejtalentovanějších britských kadeřnic a ASP Expert Haircare je hrdá na to, že do značky vnáší své kreativní přednosti.

Vyznamenání

2021- BHA Finalist Trend Image and Midlands
2021 – Hair and Beauty Awards Entrepreneur of the Year.
2020 BHA Finalist – Midlands and Mens
2020 – Winner – 4 awards @salonawards – colourist / salon / stylist / newcomer of the year
2019 BHA Finalist International Hairdresser of the Year
Most Watched Icon on Fellowship Stage 2017
CONTESSA 2018 FINALIST International Hairstylist
Fellowship Hairdresser of the Year 2013
Finalist British Colour Technician of the Year 2013
Finalist British Afro Hairdresser of the Year 2013
British Men’s Hairdresser of the Year 2012/2013 4 X Scottish Hairdresser of the Year British Hairdressing Awards ‘Hall of Fame’

LET LEW

ASP UK AMBASSADOR

LET LEW HAIR DESIGN OWNER

Stal se předním stylistou mnoha pořadů a svou prací se dostal na hlavní titulky časopisů po celém světě.

Před příchodem do Spojeného království se Let věnoval oboru kadeřník 17 let. Svou kariéru začal v Kuala Lumpar v Malajsii, takže přináší jedinečnou zkušenost do evropského kadeřnictví. Jeho práce kadeřníka byla mimořádně úspěšná v Malajsii a Singapuru. Jeho vlasové kreace byly publikovány v mnoha mezinárodních časopisech jako Marie Claire M’sia, NuYuo, Harpers Bizarre, Oxygen Singapore, FHM M’sia, Female M’sia. Od příchodu do Velké Británie se Let stal spolumajitelem úspěšného salonu v Eveshamu s názvem Let Lew Hair Design. Jeho práce se ještě více zintenzivnila díky Fashion Week v Londýně i v Praze.

V roce 2017 byl Let vybrán za člena první generace Color Rebels, kde vystupoval na výstavách, seminářích a akcích ve Spojeném království, Evropě a Americe. Jako ambasador ASP je Let i nadále integrálním členem uměleckého týmu a často vede školení ve světě za svou kreativní výjimečnost na podporu značky ASP. V poslední době je Let nadále velmi žádaný pro jeho práci s nejnovějšími publikacemi ve Vogue Italia, Attitude, Overdue Magazine.

PAUL THOMAS-FARR

ASP UK AMBASSADOR

DESTIN SALON OWNER

Paul si vybudoval loajální klientelu a zaměstnance, kteří sdílejí názor, aby se každý klient každý den cítil a vypadal skvěle.

Paul má bohaté kadeřnické zkušenosti za 20 let v tomto odvětví, kde se nejprve vyškolil pro Toni & Guy v Birminghamu a poté přešel do jednoho z jejich vlajkových salonů na Oxford Street. Paulova vášeň pro uměleckou stránku kadeřnictví začala, při udělování ocenění, jeho brzký úspěch vyústil v vítězství v kategorii „British Male Expert“ 2011. Během toho roku Paul také pokračoval a otevřel kadeřnictví Destin, po úspěchu svého prvního salonu, do kterého se přestěhoval a kde vybudoval tým 16 stylistů.

V roce 2017 byla Paulova umělecká kariéra katapultována do hlavní ligy, když získal místo v prestižním uměleckém týmu ASP Color Rebels, což vedlo k práci na jevišti po celém světě na přehlídkách, výstavách a významných kadeřnických akcích, celkem 22. přehlídek na 16 kontinentálních místech. Po úspěchu Paulova působení v ASP Rebels je nyní Paul amabsadorem pro ASP Salon Professional. Paulova láska k portfoliu ASP spolu s jeho precizním stříháním, kreativním barvením a stylingovými schopnostmi vnášejí energii do celé jeho práce. Paulova schopnost zaujmout publikum a poskytnout jednoduchého průvodce krok za krokem spolu s jeho know-how dává každému stylistovi něco nového, co si může vzít zpět do salonu.

SHEREE THOMPSON

ASP UK AMBASSADOR

SIREN SALON OWNER

Má několik ocenění z fotografických soutěží a zároveň je specialistkou na svatební účesy.

Sheree má téměř tři desetiletí zkušeností ve vlasovém průmyslu a již více než 15 let je hrdou majitelkou vlastního salonu. Sheree miluje rozvíjet své dovednosti, neustále se učit a zdokonalovat své řemeslo. Právě toto myšlení ji inspirovalo, aby se ucházela o titul ASP Color Rebel. Sheree se pak stala jednou z našich superhvězd první generace rebelů, kde vystupovala na vystoupeních po celém Spojeném království a Evropě.

Tento talent vedl k jejímu jmenování hostující stylistkou v A-List ASP Salon 'Glamour' v Abu Dhabi spolu s globální velvyslankyní Tracey Devine-Smith, kde je žádána mezinárodní klientelou. Podle Shereeových vlastních slov: „Být součástí týmu ASP byla neuvěřitelná cesta a jako kadeřník být schopen učit a inspirovat další podobně smýšlející stylisty při práci s tak úžasnými lidmi byl splněný sen. Její hluboké znalosti mluví samy za sebe, když vyvíjí barvy na míru pro každého klienta. Její vášní je vytvářet krásné nositelné vlasy, díky kterým její klienti vypadají a cítí se úžasně. Vytváření vlasů „hodných Instagramu“, které chce každý.

TERRI NADIN

ASP UK AMBASSADOR

INDIGO & CO SALON OWNER

Svůj salon otevřela v roce 2009 a získala mnoho regionálních a národních ocenění.

Terri má více než 18 leté zkušenosti jako koloristka, stylistka a učitelka. Terri začala svou kariéru jako učeň a po kvalifikaci jako stylistka se rozhodla přejít do vzdělávání, dokončila si ocenění A1 i PCET a stala se pedagogem v kadeřnickém průmyslu. Od té doby si Terri vybudovala úspěšný salon s 10 úžasnými členy týmu kolem sebe. Získala místo v uměleckém týmu ASP druhé generace Color Rebels, kde vystupovala na výstavách, pracovala na focení a poskytovala vzdělávání online po celém Spojeném království.

Po úspěchu s ASP Color Rebels byla požádána, aby se stala ambasadorem pro značku ASP Expert Haircare. Terri je vysoce vyškolená a má zkušenosti ve všech aspektech kadeřnictví, ráda se specializuje na balayage, nenáročnou údržbu a živý vzhled.

RYAN HARRIS

ASP UK AMBASSADOR

Ryan Harris je majitelem a uměleckým ředitelem prestižního oceněného salonu Harris and Fox-Aberdeen.

Ryan začal svoji pouť na skotských hranicích, kde se přestěhoval do Aberdeenu, aby pokračoval ve své kariéře pod vedením vlastní globální velvyslankyně ASP Tracey Devine Smith. Ryanova vášeň pro jeho řemeslné a umělecké schopnosti mu z dobrého důvodu vynesla loajální fanoušky na sociálních sítích. V roce 2012 byl Ryan součástí týmu F.A.M.E, finalisty British Hairdressing Awards pro nováčka roku a skotského kadeřníka roku 2013.

Ryan předvedl svůj talent po celém světě – v Jižní Africe, Kalifornii a Thajsku, abychom jmenovali alespoň některé. Jeho vášeň pomáhat druhým stát se kadeřníkem, jakým chtějí být, prostřednictvím jeho zručného učení a povzbuzování činí z Ryana vynikajícího pedagoga a umělce!

Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram