POZNEJTE SUPER TALENTOVANÉ ASP COLOR REBELS, KTEŘÍ PŘEDSTAVUJÍ NĚKTERÉ VZHLEDY Z JEJICH NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE – REBELUTION

Iainova fotografická práce byla publikována v časopise Hairdresser's Journal a je aktuálním finalistou ceny Scottish Hairdresser of the Year 2017 na letošních British Hairdressing Awards.
Sheree je majitelkou prosperujícího salonu již téměř 12 let a má několik ocenění z fotografických soutěží a zároveň je specialistou na prodlužování svatebních vlasů.
Zoe otevřela svůj první salon Bliss v roce 2008. Má skutečnou vášeň a nadšení pro kadeřnictví a díky svému vlasovému umění soutěžila v regionálním finále.
Paul je hrdým majitelem 2 salonů – Destin 1 a 2, kde si vybudoval loajální klientelu a zaměstnance, kteří sdílejí motto, aby se každý klient cítil a vypadal každý den skvěle.
Darren byl jmenován ředitelem salonu v roce 2016 v jeho rodném městě Ramsgate. Díky svým koloristickým schopnostem se už dříve dostal do finále velké národní fotografické soutěže.
Let je spolumajitelem One Two Six Hair Studio v pěkném anglickém městě Evesham. Byl finalistou několika fotografických soutěží a často se vyzýval, aby pracoval mimo svou komfortní zónu.
Dívejte se a učte se
5 úžasných stylingových technik
První focení Colour Rebelů
Rebelution
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram