Všechna
Krok 1 - Bezvadné barvení
Krok 2 - Dokonalá blond
Krok 3 - Ošetření
Aktuální školení

Seminář vás provede naprostým pochopením teorie barvení vlasů s barvami Infiniti. Naučíte se číselný systém, proč je důležitá diagnóza vlasu, s čímž ti pomůže barevný kruh. Jak co nejefektivněji docílit jednotného výsledku bez přechodů a fleků. Jak ke krytí šedin. Představení vzorníku barev, kolorimetrie a kompletní postup práce s barvami. Správná diagnostika a zhodnocení. Použití oxidantů a korektorů v postupu. Během školení bude zmíněna Biomimetrická linie Vitaplex i linie Colour Care na barvené vlasy.

Aktuální školení

Představení vzorníku druhá část. Ukážeme si, jak docílit jasných a čistých tónů, jak efektně pracují naše blond odstíny ve vlasech, vždy s důrazem na zachování kvality vlasů. Soustředíme se na prezentaci celé 12 řady barev a zároveň i představíme celou linii System Blonde. Důkladná práce s tonery a zesvětlovacími (melírovacími) produkty. Technické postupy a navazující produkty. Během školení bude zmíněna Biomimetrická linie Vitaplex i linie System Blonde na blond vlasy.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení ošetřujících linií Vitaplex, Kitoko, Mode, System Blonde a Care & Style. Představení inovativní technologie Vitaplex, která revolučním způsobem mění svět služeb v kadeřnickém salonu. Jak se liší Vitaplex od jiných podobných plex produktů. Kitoko ošetření vlasů – prezentace jednotlivých linií ošetření. Linie Mode na barvené vlasy. System Blonde a Care & Style pro světlé a melírované vlasy.

Aktuální školení
Všechna
Eraser
Super Smooth
b:Red / b:Brown
Metallics
PureTone
Colour Dynamics
Botanical Colour
Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení šetrného odstranění barvy pomocí produktu Eraser. Tento produkt je schopen odstranit nežádoucí barvu vzniklou předchozím barvením, aniž by vlasy zesvětlil. Eraser je nejefektivnější dostupný produkt s jeho nízkým pH složením, zanechá vaše vlasy ve skvělé kondici, připravené k novému barvení.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení uhlazujícího amino systému Super Smooth. Přemění všechny typy vlasů na neuvěřitelně zdravě vypadající vlasy bez krepovatění, které jsou hladší, rovnější a silnější. Již po jedné aplikaci tato výživná kúra posílí vlasy až na 12 týdnů a ochrání je zevnitř.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení barevných melírů na vlasy b: Red a b:Brown. Správná diagnostika a zhodnocení. Použití oxidantů a korektorů v postupu. Během školení bude zmíněna Biomimetrická linie Vitaplex i linie Colour Care na barvené vlasy.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení barevné linie Metallics. Správná diagnostika a zhodnocení. Použití oxidantů a korektorů v postupu. Během školení bude zmíněna Biomimetrická linie Vitaplex i linie Colour Care na barvené vlasy. 6 vynikajících odstínů pro neuvěřitelné metalické efekty. Školení zaměřené na nové trendy barev s metalickými odlesky.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení bezamoniakového systému PureTone. Nádherně lesklé, zdravě vypadající vlasy po barvení nebo tónování. Krásné, zářivé, dlouhotrvající výsledky již za 25 minut pro všechny aplikace.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení linie Colour Dynamics. Semi-permanentní kreativní barvy, které vydrží 6 až 10 umytí. Dodejte vlasům neuvěřitelně elektrizující život, prohloubejte tóny přírodních barev nebo vytvořte zářivé jemné pastelové odstíny na melírovaných vlasech.

Aktuální školení

Seminář spojený s praktickou ukázkou. Představení linie Kitoko Botanical Colour. Objevte přírodní cestu barvení vlasů. Silnější, plnější, zdravěji vypadající vlasy s neskutečným leskem a zářivostí. Barva založená na přírodních extraktech, mísí se s vodou pro nádherný výsledek, který vydrží až 20 umytí.

Aktuální školení
Všechna
Balayage
Air Touch
Techniky strihov
Účesové trendy
Aktuální školení
Aktuální školení
Aktuální školení
Aktuální školení
Aktuální školení
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram