Vize značky

Být přední světovou společností, která se zabývá barvami a uvádí na trh produkty profesionální péče o vlasy v salonech, které jsou nejlepší ve své třídě, a poskytuje v odvětví uznávané vzdělávací programy.

Mise

Poskytovat inovativní barvy na vlasy, technické produkty, rady péče a přední vzdělávací programy, které inspirují naše zákazníky k realizaci jejich kreativní vize.

Pozice značky

Pozice jako profesionální místo barev (a stylu) široce dostupný pro všechny spotřebitele se zaměřením na výjimečnou kvalitu a renomované vzdělání, přičemž poskytuje skvělou hodnotu za peníze.

Základní hodnoty

Vzdělávání na prvním místě
Inovace
Zaměření se na zákazníka
Etičnost
Naše vzdělávání bude motivovat a inspirovat profesionály, aby vzbuzovali důvěru v používání našich produktů.
Naše produkty jsou inspirovány nejnovějšími technologickými pokroky.
Posloucháme naše zákazníky, abychom zajistili, že vyvíjíme produkty, vzdělávání a iniciativy, které se zaměřují na jejich potřeby a překonávají jejich očekávání.
Zavázali jsme se snižovat naši environmentální stopu a začleňovat udržitelnost do našich produktů. Neprovádíme, nezadáváme ani neplatíme žádné testy na zvířatech na složky, formulaci nebo hotové výrobky.

Odbornost

Máme rozsáhlé zkušenosti s vedoucím postavením v odvětví. Naše týmy a ambasadoři vynikají ve všem, co dělají.

Dosažitelnost

Máme globální distribuční síť a online platformu, která poskytuje široký sortiment produktů s osobními i digitálními vzdělávacími programy.

Nadšení

Máme oddaný a zanícený tým, který se snaží poslouchat a podporovat naši síť distributorů a salonů. V našem přístupu jsme pozitivní, proaktivní a dynamičtí.

Uznání

Náš tým nasbíral dlouholeté zkušenosti a máme jedinečnou pozici, abychom vám poradili ve všech aspektech barvy, péče o vlasy a vzdělávání.
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram