TOP

13

VÝHOD PRO KADEŘNICE

PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ ZNAČKOU?

Váš salon a podnikání bude prosperovat

Kadeřnické salony a kadeřnice, které vyzkoušejí vlasovou kosmetiku naší značky, při ní dlouho zůstávají, udrží si své zákaznice a získávají nové klientky na základě perfektních výsledků a proměn. Jsme spolehlivým partnerem více než 500 kadeřnických salonů na Slovensku a v České republice. Spolu tvoříme prosperující rodinu A.S.P Expert Haircare salonů.

Dlouhodobé zkušenosti v segmentu vlasové kosmetiky

Pomůžeme vám dosáhnout úspěchu ve vašem podnikání díky inovativním, bezpečným a kvalitním produktům vlasové kosmetiky, ošetřením a našemu know-how, o které se s vámi v rámci spolupráce podělíme. Jsme hrdí na naše více než dlouhodobé zkušenosti v segmentu vlasové kosmetiky, což nám dává hluboké pochopení potřeb kadeřnických salonů a kadeřnic.

Pravidelné vzdělávání a školení

Naleznete s námi širokou možnost školení a workshopů, které vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti a získávat nové znalosti. Poskytujeme školení pro začínající, ale také odborné workshopy pro zkušené kadeřnice. Barvení, střihy, společenské účesy, aktuální trendy a spousta dalších zaměření.

Nahlédněte na seznam školení  >>

100% čistá vlasová kosmetika

Všechny produkty A.S.P Expert Haircare jsou:
Bez agresivních látek, parabenů a sulfátů | S viditelnými dlouhotrvajícími účinky | S ultra nízkým obsahem amoniaku | 100% veganské a bez testování na zvířatech | V souladu se všemi předpisy EU.

Exkluzivní věrnostní program

Využijte nabídky nabitého věrnostního programu, ve kterém můžete získat zajímavé doplňky do vašeho salonu. Potěšila by vás možnost zúčastnit se zdarma technologických školení se zahraničními školiteli?

Objevte náš věrnostní program   >>

Stabilní uznávaná anglická značka

Se stabilní a uznávanou anglickou značkou máte jistotu kvality a spolehlivosti. Důvěřujte nám a našim produktům, které jsou vytvořeny s ohledem na nejvyšší standardy a požadavky profesionálních kadeřníků a kadeřnic.

Oficiálna webstránka značky  >>

8 zaváděcích balíčků pro start s naší značkou

Využijte jedinečné možnosti a vyzkoušejte profesionální barvy a tonery v cenově zvýhodněných balících. Otestujte si práci s portfoliem a zamilujte se vy i vaše zákaznice do našich produktů. Zaručený úspěch spokojenosti a získávání i bonitnější klientely.

Objevte všechny balíčky >>

Přátelský a vstřícný tým

Náš tým je vždy ochoten vyslechnout vaše potřeby, poradit vám při výběru produktů a poskytnout vám odborné rady a pomoc. Můžete mít jistotu, že jste v dobrých rukou a vaše potřeby jsou na prvním místě. Odborný a vstřícný přístup často zdobí i upřímný přátelský vztah mezi obchodními reprezentantkami a kadeřnicemi v síti salonů A.S.P Expert Haircare.

Kontaktujte nás >>

Poznávací výlety v zahraničí

Kromě školení na Slovensku pořádáme i poznávací výlety v zahraničí, kde se můžete setkat s dalšími odborníky, sdílet zkušenosti a inspirovat se novými trendy a technikami ze zahraničí. S námi se vám otevírají dveře do světa nových možností a příležitostí.

Možnost kariérního růstu na pozici technolog

Pro ty z vás, které touží i po odborném růstu, je u nás možnost posunu na pozici technolog. Máte prostor využít naší nabídky vzdělávacích a rozvojových programů, které vám pomohou získat potřebné znalosti a zkušenosti na další milník ve vaší kariéře.

Výhodné 100ml balení barev

Chceme, aby pro vás bylo nakupování barev co nejvýhodnější. Proto nabízíme 100 ml balení, která jsou cenově atraktivnější a tato balení vám umožňují mít více možností při smíchání barev a také minimalizují nevyužitý produkt.

Zařízení a start vašeho salonu

V případě potřeby vám ochotně pomůžeme s vybavením vašeho nového začínajícího salonu či s modernizací toho aktuálního. Zajistíme pro vás vše potřebné od našich dodavatelů, za výhodné ceny a podmínky. Od nábytku, zařízení, přes kadeřnické pomůcky až po vlasovou kosmetiku.

Objevte náš sortiment   >>

Produkty sami používame v našem domovském saloně

Věříme v kvalitu produktů a jejich účinnost, proto je sami používáme v našem domovském salonu Affinage Salon Professional. Tímto způsobem jsme schopni poskytnout kadeřnicím osobní zkušenost s našimi produkty a ujistit se, že nabízíme jen to nejlepší pro ně a pro jejich zákaznice.

V případě, že chcete přilákat nové zákaznice do vašeho kadeřnického salonu, spolupracovat s prestižní anglickou značkou A.S.P Expert Haircare a získat řadu výhod a benefitů kontaktujte nás.
kontaktujte nás
a začněme spolupráci už dnes!
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram