Kolekce

Trend:edit 21

Trend:edit vám přináší klíčové světové módní trendy, rozdělené do základních střihů, barev a stylingu
Prozkoumejte letošní vzhled a komplexní návody: navrženy tak, aby posílily a odemkly vaši kreativitu.
Dvoubarevný vzhled se objevuje pozdě – tempo udává spoustu celebrit. Chceme, abyste přijali tento trend a nastartovali jej na plné obrátky. Povzbuďte své klienty, aby experimentovali, byli odvážní a posunuli koncept o kousek dál. Je důležité mít jasné rozdělení mezi odstíny, ať už je to vrch a spodek, ze strany na stranu, zepředu do zezadu.
Je čas vynulovat tento pokrokový, ale zároveň retro-inspirovaný platinový styl a dokonalé umění prosvětlení. Klíčem k zachování tohoto futuristického vzhledu s nostalgickým zvratem, namísto toho, abyste upadli do úplné atmosféry 70. let, je ultra čistá jemnost, kterou mohou přinést pouze špičkové zesvětlující a tónovací produkty.
Tmavý safír stojí na opačném konci spektra platinového retro. Spojuje je zaměření na tónování a personalizaci – tento trend sestává z tmavých, zemitých tónů, se zaměřením na přirozené kudrny, texturu a pohyb. Výsledek je superstylový a zároveň příjemně dlouhotrvající. Klíčem k úspěchu je vaše technika, abyste dosáhli tohoto vzhledu.
2 Tone
Platinum Retro
Dark Sapphire
2 Tone
Platinum Retro
Dark Sapphire
<< naspäť na všetky kolekcie
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram