Kolekce

Trend:edit 22

Trend:edit vám přináší klíčové světové módní trendy, rozdělené do základních střihů, barev a stylingu
Prozkoumejte letošní vzhled a komplexní návody: navrženy tak, aby posílily a odemkly vaši kreativitu.
Trend Soho Twenty Two, inspirovaný londýnským pulsujícím a prosperujícím Soho, je přikývnutím k modkultuře, která slaví autentičnost. Jasné podtóny typických mod punkových témat procházejí přes Soho 22, s čistými liniemi a stopami grungu. Tento vzhled je ideální pro každého, kdo má mladistvou chuť do života!
Inspirované trendy na módním molu 21/22, časem nejistoty, naděje a sebereflexe, úsvitu až do soumraku se prolíná světlo, reflexní vylepšení barev se stíny hlubšího přepychového tepla, vytvářet hypnotizující vysoké a nízké tóny – přenesení vlasů do jiných.
Parisian Chic se inspiruje pařížskými moly kolekcí jaro/léto 2022 – což připomínalo sledování klasického černobílého filmu, který se změnil na barvy s vysokým rozlišením. Myslete na hluboké brunetky, úly a spoustu bobů, přičemž dodáte svěží pocit klasického francouzského stylu.
Vitamin Fresh je oslavou nové vlny generace, která si uvědomuje zdraví, která se zavázala k vyváženému a aktivnímu životnímu stylu a vnitřní záři. V těchto vzhledech lze nalézt čisté tóny citrónu, borůvek a šumivého melounu s lesklým leskem a zdravým stavem.
Soho Twenty Two
Dawn Till Dusk
Parisian Chic
Vitamin Fresh
2 Tone
Platinum Retro
Dark Sapphire
<< zpět na všechny kolekce
Andopa s.r.o.
Vídeňská 1010/22c 639 00 Brno - CZ - +420 727 886 960
Oficiální distributor značky pro český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram